RN73H2ETTD63R4B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD63R4B25
JLCPCB Part #
C4151047
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS