RN73H2ETTD1693C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1693C50
JLCPCB Part #
C3915479
Description
169kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS