RN73H2ETTD6192D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6192D50
JLCPCB Part #
C3958136
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS