RN73H2ETTD5970C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5970C10
JLCPCB Part #
C4292162
Description
-55℃~+155℃ 250mW 597Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS