SR732ETTD2R37F
MFR.Part #
SR732ETTD2R37F
JLCPCB Part #
C3997438
Description
-55℃~+150℃ 2.37Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS