RN73H2ETTD5901F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5901F10
JLCPCB Part #
C3938061
Description
250mW 5.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS