RN73H2ETTD5831D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5831D10
JLCPCB Part #
C3949839
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.83kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS