RN73H1ETTP4642F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP4642F50
JLCPCB Part #
C2515952
Description
-55℃~+155℃ 46.4kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS