RN73H1ETTP33R2F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP33R2F50
JLCPCB Part #
C2517097
Description
-55℃~+155℃ 33.2Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS