RN73H2BTTD1061C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1061C25
JLCPCB Part #
C2555677
Description
1.06kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS