RN73H2ETTD5621F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD5621F100
JLCPCB Part #
C3995064
Description
250mW 5.62kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS