RN73H2ATTD1322C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1322C10
JLCPCB Part #
C2569272
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS