RN73H2ETTD5600A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD5600A10
JLCPCB Part #
C4055874
Package
1210
Description
250mW 560Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS