RN73H2BTTD3923D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3923D50
JLCPCB Part #
C4068030
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS