SG73S2ETTD2321F
MFR.Part #
SG73S2ETTD2321F
JLCPCB Part #
C4124882
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS