RN73H2ETTD5492F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD5492F100
JLCPCB Part #
C4108899
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS