RN731JTTD8761C10
MFR.Part #
RN731JTTD8761C10
JLCPCB Part #
C4355980
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.76kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS