RN73H2ETTD5493F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD5493F100
JLCPCB Part #
C4109900
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS