RN73H2ETTD5231C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5231C10
JLCPCB Part #
C3942063
Description
250mW 5.23kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS