RN73H2BTTD66R5A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD66R5A10
JLCPCB Part #
C4322599
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS