RN73H2ETTD5052F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5052F10
JLCPCB Part #
C4330473
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS