RN73R2ETTD2211C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2211C50
JLCPCB Part #
C2608549
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS