RN732ATTD2262A05
MFR.Part #
RN732ATTD2262A05
JLCPCB Part #
C4000559
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS