RN73H2ETTD5050C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5050C10
JLCPCB Part #
C4010566
Description
250mW 505Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS