RN73H2ETTD4812B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4812B25
JLCPCB Part #
C4017149
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS