RN73H2BTTD4812B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD4812B25
JLCPCB Part #
C2557756
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS