RN73H2ETTD4642D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4642D25
JLCPCB Part #
C3992828
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS