RN731JTTD4870C25
MFR.Part #
RN731JTTD4870C25
JLCPCB Part #
C4170303
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS