RN73H2ETTD4420D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4420D10
JLCPCB Part #
C4189688
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS