SG73P2ERTTD44R2F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD44R2F
JLCPCB Part #
C5751896
Description
-55℃~+155℃ 44.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS