SG73P2ETTD2201D
MFR.Part #
SG73P2ETTD2201D
JLCPCB Part #
C4004375
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS