RN73H2ETTD4371F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD4371F100
JLCPCB Part #
C3933277
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.37kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS