SG73S2ERTTD6980D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD6980D
JLCPCB Part #
C6678588
Description
-55℃~+155℃ 500mW 698Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS