RN73H2ATTD2711B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD2711B25
JLCPCB Part #
C2537998
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.71kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS