RN73H2ETTD4220D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4220D10
JLCPCB Part #
C3912281
Description
250mW 422Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS