RK73G1JTTD1911C
MFR.Part #
RK73G1JTTD1911C
JLCPCB Part #
C2580892
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS