RN73H2ETTD1423B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1423B10
JLCPCB Part #
C4014451
Description
-55℃~+155℃ 142kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS