RN73H2ETTD4121A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4121A25
JLCPCB Part #
C4300171
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.12kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS