ERJ-14NF2401U
MFR.Part #
ERJ-14NF2401U
JLCPCB Part #
C4167429
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount