RK73H2ERTTD8660F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD8660F
JLCPCB Part #
C6270889
Description
-55℃~+155℃ 500mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS