RN73H2ETTD3923C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3923C25
JLCPCB Part #
C3952940
Description
250mW 392kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS