SG73S1ERTTP3403D
MFR.Part #
SG73S1ERTTP3403D
JLCPCB Part #
C5894529
Description
-55℃~+155℃ 125mW 340kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS