RN73H2ETTD3920C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3920C25
JLCPCB Part #
C4315347
Description
250mW 392Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS