RN73H2ETTD3902D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3902D10
JLCPCB Part #
C4134052
Description
250mW 39kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS