RN73H2ETTD37R9C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD37R9C25
JLCPCB Part #
C4087487
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.9Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS