RN73H2ETTD37R4F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD37R4F25
JLCPCB Part #
C4136783
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS