RN73H2ETTD37R9F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD37R9F100
JLCPCB Part #
C4230873
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS