RN73R2ETTD1051D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1051D25
JLCPCB Part #
C2604931
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS