RN73R2ETTD1142A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1142A25
JLCPCB Part #
C2611396
Description
-55℃~+155℃ 11.4kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS