RN73H2ETTD37R9B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD37R9B25
JLCPCB Part #
C4276286
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS